Uczestnicy edycji 2012

  • Mateusz Augustyn – Liceum Ogólnokształcące w Białej
  • Agnieszka Badora - II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu
  • Justyna Blaszczyk - Zespoł Szkoł Ekonomicznych w Opolu
  • Patrycja Broy - Zespoł Szkoł Ekonomicznych w Opolu
  • Michał Cebula - Zespoł Szkoł Ekonomicznych w Opolu
  • Katarzyna Czumałowska - Technikum w Polanowicach
  • Sylwia Głowacka - Liceum Ogólnokształcące nr 6. Profil dziennikarsko-humanistyczny
  • Aron Grelich - Zespoł Szkół Rolniczych w Prudniku
  • Weronika Janczyszyn - Zespół Szkoł Zawodowych nr I w Strzelcach Opolskich
  • Małgorzata Juraszczyk - II Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi i integracyjnymi w Wodzisławiu Śląskim
  • Anna Klimas - Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
  • Karolina Kołowrot - II Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi i integracyjnymi w Wodzisławiu Śląskim
  • Markus Kwoczek - Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku
  • Wiktoria Lehnert
  • Roksana Mońka - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Opolu
  • Sebastian Mazur - Technikum Rolnicze w Prudniku
  • Damian Mazur
  • Monika Olejarz - Liceum Ogólnokształcące nr 6. Profil dziennikarsko-humanistyczny
  • Magdalena Pas - II Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi i integracyjnymi w Wodzisławiu Śląskim
  • Markus Rudolf - Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku
  • Patrycja Sokol - Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku
  • Janusz Sosnowski - Technikum w Polanowicach
  • Markus Spiler - Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku
  • Adrianna Stasiak - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Opolu
  • Kerstin Stolz - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Strzelcach Opolskich
  • Monika Strzelecka - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Strzelcach Opolskich
  • Monika Szklarz - Zespół Szkoł Zawodowych nr I w Strzelcach Opolskich
  • Tatiana Szulik
  • Joanna Szumiał - II Liceum ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
  • Dominika Szydłak - Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Gliwicach
  • Rafaela Toma - Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku
  • Nicole Tiszbierek - II Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
  • Sandra Tomczyk - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  • Martyna Waniek - Liceum Ogólnokształcące w Zalesiu Śląskim
  • Magdalena Wójcik - Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Łabedach
  • Małgorzata Wójcik - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Strzelcach Opolskich
  • Andreas Zowada - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Opolu
  • Paulina Zielonka - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Strzelcach Opolskich
  • Damian Zimmermann - Technikum nr 2 w Opolu