Uczestnicy edycji 2010

  • Anna Baron - Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia nr V w Opolu
  • Nikola Brisch - Publiczne Gimnazjum w Biadaczu
  • Aneta Cichocka - Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu
  • Joanna Goły - II Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
  • Marta Górska - Uniwersytet Opolski, Stosunki Międzynarodowe studia magisterskie uzupełniające
  • Magdalena Hyla - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II w Opolu
  • Aleksandra Jurzyk - II Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
  • Sabina Jonczyk - Publiczne Gimnazjum w Biadaczu
  • Radosław Kamiński - Politechnika Opolska kierunek: europeistyka
  • Beata Kapica - Uniwersytet Opolski
  • Amanda Kiryczuk - Publiczne Liceum Ogólnokształcące
  • Olga Krawczyk - Liceum Ogólnokształcące w Oleśnie
  • Sylwia Kuznik - I Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Opolu
  • Marcela Morkis - I Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Opolu
  • Karina Niemiec - Pro Futura
  • Małgorzata Olejarz - NTO
  • Hanna Onyszkiewiecz - Liceum Ogólnokształcące nr II w Kędzierzynie-Koźlu
  • Paulina Parusel - II Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
  • Sonia Piecek - II Liceum Ogólnokształcące
  • Olga Przewłoka - Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu
  • Patrycja Przezdzienk - II Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
  • Bartłomiej Ratajczak - Politechnika Opolska kierunek: europeistyka
  • Adam Reichel - II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu
  • Dawid Smolorz - Uczniem szkoły ponadgimnazjalnej w Gliwicach
  • Agata Steinhof - Politechnika Opolska, Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji
  • Dominka Szarf - Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu im. Mikołaja Kopernika
  • Karina Szymaniec - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II w Opolu
  • Rudolf Urban - Pro Futura
  • Monika Wieszała - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II w Opolu
  • Anna Więckowska - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II w Opolu
  • Iwona Wilczek - Politechnika Opolska kierunek: Europeistyka, Uniwersytet Opolski kierunek: Kulturoznawstwo
  • Maciej Wilczyński - Uniwersytet Opolski kierunek: Socjologia, dzienne 3. rok; anglistyka, dzienne 1. rok
  • Magdalena Złotowicz - Liceum Ogólnokształcące w Oleśnie